REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

UZAKTAN ŞİFA VE POZİTİF DÜŞÜNME

Uzaktan şifa ve pozitif düşünme ne işe yarar?

 şifa

" Uzaktan şifa seanslarında niyetiniz ile arzuladığınız sonucun uyumlu olması önemlidir. Duayla ilgili incelemeler, iki tür duanın olduğunu ortaya koymuştur; etkili olan ve olmayan dualar. Birinin alkolik olmaması veya kötülük yapmaması için dua edildiğinde sonuç olumsuz oluyor. Ancak birisinin iyiliği için dua edildiğinde, o kişiye sevgiyle bakıldığında çok olumlu sonuçlar alınıyor.

Bir çocuğa sokakta koşmamasını söylediğinizde, çocuğun zihninde nasıl bir resim oluşur? Kaldırımda mı durur? Hayır. Sadece sokakta koştuğunu görür. Bilinçaltımız çok gerçekçidir, istemediğimiz şeylerin resmini oluşturduğumuzda, bilinçaltımızın gördüğü tek resim bu olur. Profesyonel golfçüler deliklerin nerede olduğuna bakarlar ve bütün dikkatlerini topun gitmesini istedikleri noktaya odaklarlar. Eğer istemediğiniz bir şeye odaklanırsanız, zihniniz istediğiniz değil istemediğiniz yere gider. 

Düşünceleriniz çok etkilidir; açık ve etkili bir istek çok büyük bir değişim yaratabilir. İnsanlara ne istediklerini sorduğumda, genellikle hasta olmamak, sevgilisiyle sorun yaşamamak, iş veya para sorunlarından kurtulmak gibi olumsuzluklar içeren yanıtlar alıyorum. Oysa soru ne istiyorsunuz, ne istemiyorsunuz değil. " X'i istiyorum ama, X'e sahip değilim " demek, çelişkilidir. Yani bu, X'i istiyorum ama, X'e sahip olmadığım düşüncesiyle özdeşleşmiş durumdayım anlamına geliyor ve X'e sahip olamayacağım inancını da içeriyor. 

Tamamen olumluluk içeren isteğimizi bulmak için, öncelikle, ne istemediğimize bakabiliriz. Örneğin, " Beni fazlasıyla strese sokan bir iş istemiyorum. " Tamam, ne istiyorsun? " Beni tüketmeyecek bir iş istiyorum. " Bu da, istemediğimiz bir şeyin resmi. Peki,ne istiyorsun? " Beni tatmin eden, eğlenceli, iyilik ve saygı gördüğüm bir iş istiyorum. " İşte bu tamamen olumlu ve içinde çelişki taşımayan bir istek. Uzaktan şifada açıkça belirttiğiniz isteğin içindeki olumlu duyguları hissedebilirseniz, mükemmel sonuçlar alırsınız. 

Uzaktan şifa çalışması yaparken, enerjiyi yollayacağınız kişinin hissetmesini istediğiniz sevgi olun. Onların hissetmesini istediğiniz iyilik olun. Onların deneyimlemesini istediğiniz sevinç olun. " En çok sevdiğiniz şey " tekniği bu yüzden çok etkilidir. Gerçekten istediğiniz şeye odaklandığınızda, istemediğiniz şeye enerji vermezsiniz ya da onunla çatışmazsınız. Önemli olan tek şey, içinizde nasıl hissettiğinizdir. Eğer bir arzu sevinç duymanıza neden oluyorsa, doğru yoldasınız demektir. Eğer arzunuz korkmanıza, yoksunluk veya üzüntü duymanıza neden oluyorsa, kesinlikle arzuladığınız şeyi yaratmıyor veya kendinize çekmiyorsunuz demektir.

Arzunun gerçekleşmesiyle ilgili olumlu birşey hissedemiyorsanız, şifa gerçekleştiğinde nasıl ferahlayacağınızı düşünebilirsiniz. Bu rahatlama duygusunu deneyimlediğinizi hissedin, şifa çok daha etkili olacaktır. bu ferahlık duygusu, olduğunuz yer ile olmak istediğiniz yer arasında bir köprü işlevi görür. En iyisi, iyilik, sevgi veya şükran hissedebilmek için kendinize izin verin, böylece başkalarının sahip olmasını istediğiniz sevinç olabilirsiniz. "
Richard Gordon, Kuantum Dokunuş

Yorumlar - Yorum Yaz