REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

ALMANCA YDS ALTIN SORULAR

ŞULE PAK  ALMANCA ALTIN SORULAR 4.Baskı

KPDS, ÜDS, YDS, TESTDaF sınavlarına yönelik Test Kitabıdır.

 Delta Kültür Yayınevi tarafından satışa sunulan Yazar Şule Pak'ın Almanca Altın Sorular Kitabı 290 sayfadır. İçinde özenle ve disiplinle hazırlanmış 7 test ve 740 soru mevcuttur. Her bir soru özgündür ve özellikle KPDS gibi çok korkulan bir sınava hazırlanmaya yönelik geliştirilmiştir. Almanca' daki düzensiz fiillerin tam listesi de eklenmiştir. Sınavda sözlük kullanımı yasak olduğundan bu kitapta olabildiğince farklı ve sınavlarda özellikle üstüne oynanan kelimeler kullanılarak sorular zenginleştirilmiş ve bu kelimelerin anlamlarını da kolayca bulabileceğiniz bir listede toparlanmıştır... Kitap satıştadır temin edebilirsiniz... Kitabımıza ulaşamamanız durumunda bize bildirebilir, bizden de temin edebilirsiniz. Başarılar... Eğitimci-Çevirmen-Yazar Şule Pak

   DA İŞ REHBERİ / KARİYER KILAVUZU BÖLÜMÜNDE BAŞARILI BİR KİTAP OLARAK SEÇİLDİĞİ İÇİN YER VERİLDİĞİ WEB SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Kitap satılan her yerden temin edebilirsiniz.  Temin edebileceğiniz bir kaç İnternet sitesi linki aşağıdadır

D & R 

İmge Kitabevi

Kitap Yurdu

Pegem Kitabevi

Kitap Denizi

Seçkin Yayıncılık...


Yorumlar - Yorum Yaz