REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Bolluk ve Bereket Reiki si

Bolluk ve Bereket Reiki Enerjisi nedir?
Bolluk ve Bereket Reikisi 1-1-2004  bolluk ve bereket reiki siDünya Barış Gününde sunulmuş bir enerjidir. Bro David Paul chc ve Jane tarafından birlikte kurulmuştur. Jane’ e verilen shrie sembolü ile 1998 de ilk kez dünyaya gelmiştir. Shiri Hindu tanrıçası, refah tanrıçası Laksmi’ yi çağıran tohum mantradır. Kasım 2003’ te Bro David Paul chc, Jane tarafından enerji ile çalışmaya başlamak için davet edildi ve bu, verilen iki yeni sembol ile Laksya ve Artha rehberliğinde enerjinin bolluk-refah reiki olarak yeniden adlandırılmasına yol açtı. Ayrıca Hindu Tanrı Ganesha eril-dişil enerjiyi dengelemek için ilave edildi. Reiki’ nin bu formu, dünyada bolluğu ve refahı tezahür ettirmeye yardımcı olur. Sadece materyal bolluğu değil, spiritüel büyümeyi ve refah mentalitesi, şükran duyguları, kişinin yaşamında bolluk ve refahın yeni hedeflerini tezahür ettirmede zihne yardımcı anahtardır.
Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.

Bolluk ve Bereket Reiki enerjisi kullanıldığında ruhsal ve fiziksel her anlamda bolluk ve bereket için blokaj temizliği yapar. Uyumlamanın akabinde, evinizde, iş yerinizde, sosyal çevrenizdeki her türlü blokajın temizlenmesi, sıkıntıların ortadan kalkması, bolluk ve bereketle ilgili olumsuz kalıplarınızda düzen-denge sağlayarak, bunların getirdiği bolluk bereket hayatınızda fark edilir düzeyde artar. Bolluk ve Bereket Reiki enerjisi kullanıldığında bolluk ve bereket bilincinin gelişmesini sağlar. 
Endişeler ve korkulardan arınmanızı sağlar. İş ve aşk ilişkilerinde de bolluk ve refah için kullanılır. Bolluk ve bereket de bir enerjidir ve olumsuz düşünce kalıplarımızdan ötürü bize gelmesi bizim tarafımızdan engellenmiş olur.
 
Tüm sıkıntılar, insanlarla aranızdaki uyumsuzluklar bu olumsuz ve kısıtlı düşünce şeklinden dolayı refah içinde bir hayat sürmemizi engeller. Bolluğun ve bereketin her anlamda, maddi - manevi başarmak ve ulaşmak istediğiniz her alanda kısacası hayatınızda bollaşmasını istediğiniz her konu ve niyette mutluluğun bu enerjiyi kullanarak tezahür etmesi sağlanabilir. Reikinin bu formu doğru kullanıldığında çok etkilidir.
 
Bolluk ve Bereket Reiki enerjisini kullanabilmek için bir Bolluk ve Bereket Reikisi Masterı tarafından uyumlama almanız gerekir. Uyumlama aldıktan sonra bu enerjiyi kullanma yetiniz hep baki kalır ve hem kendinize hem de başkalarına enerji yollayabilirsiniz. Öğrenilmesi ve kullanılması kolaydır, 1 sembol ve 2 İmajinasyondan oluşur. Şunu hep bilin ki evrende herşeyden bolca var hepimize herkese yetecek kadar, bize ulaşmasını engelleyen olumsuz inanış ve kısıtlı düşünce kalıplarımızdır. 
Reiki Master Teacher Şule Pak
 
 
Bolluk ve Bereketin prensipleri:
 
 bolluk ve bereket reiki si
 
1- Herkese neşeyle ve cömertlikleri verirken karşılık beklemeyin, özellikle karşılığını verdiniz kişiden beklemeyin. Özgürce verdiğinizde, verilenden fazlası size mutlaka geri gelecektir ancak doğru zamanda ve doğru yerde yaptığınız bütün iyi işler için ödüllendirilirsiniz.
2- İstemek yerine arzu kelimesini kullanın ve  arzularınıza tutkuyla inanın.
3- Yaşamınızın amacını anlayın, sizi yaparken en fazla mutlu eden şeyin ne olduğunu bulun, Hayatı dolu dolu yaşamak için Hedefler belirleyin.
4- Hatalar herkes için büyüme ve öğrenme fırsatlarıdır.
5- Sürekli ” ben bolluğum, ben bereketim, ben refahım, ben sevincim” mantrasını tekrarlayın.

Yorumlar - Yorum Yaz