REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

İmera Reiki

İMERA REİKİ

 imera reiki
İmera Reiki Mısır kökenlidir. Çok güçlü bir enerji sistemi
dir. Barton Wendel tarafından kanalize edilmiş ve daha sonra kendisi ve kardeşi Geoffrey tarafından geliştirilmiştir. Kelime anlamı “daha çok reiki” olan İmera Reiki titreşimsel enerji sıralamasında seviye 1-3 arası olan Usui Reiki ve seviye 4 olan Karuna Reiki’den sonra 5.Seviyede yer alır. Gerçi enerjisel anlamda seviye belirlemek çok doğru değildir. Her enerjinin enerji frekansı kendine hastır. 
 
Reiki enerjisinin daha yoğun şekli olan İmera Reiki, enerji aktarımı esnasında farklı hisler uyandırır. Bir çok İmera Uygulayıcısı derin spiritüel bağlantılar deneyimlemiştir. İmera Reiki aynı zamanda geçmiş yaşam deneyimlerini ve bastırılmış olan fiziksel, duygusal ve spiritüel travmalar ile BİLİNÇALTINI şifalandırmakta çok etkilidir. Şifa amacıyla kullanıldığı gibi gelecekteki hedefleriniz için de kullanılabilir. Çok güçlü ve basitleştirilmiş uzaktan şifa prosedürü kullanan İmera Reiki, seans esnasında alıcıya da vericiye de şifa verir. 
 
İmera Reiki ye uyumlandıktan sonra enerjiyi kullanmak çok basittir. İmera Reiki de sembol kullanılmaz ve uyumlama seansı  diğerlerine oranla daha kolaydır. Imera Reiki ile yakından ve uzaktan şifa verebilirsiniz ve uyumlama süreci de hem yakından hem uzaktan yapılabilir. 
 
Not: Bu sistem sadece Usui Reiki, Karuna Reiki yada Seichim Reiki Masterlarına yada bu enerjilerine denk enerji Masterlarına öğretilir. 

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.İmera Reiki uyumlaması 

İletişim için buraya tıklayın

 

Yorumlar - Yorum Yaz