REİKİ HAYAT AKADEMİ
  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Sevgi Işını

Sevgi Işını nedir?

Sevgi Işını özel bir sevgi frekansıdır. Bu enerjinin kullanımı Reiki  ve Takyon’un kullanımına benzer. Sevgi Işını ile yaptığınız enerji araçları özellikle suyu şarj etmek için iyidir. Suyu daha ince yapar ve böylece hücrelerimiz tarafından daha iyi absorbe edilir.
 
 Sevgi Işını
 Sevgi Işını (Özel Sevgi Frekansı); bu  enerji  ile yapacağınız enerji araçlarını  (kolye, küpe, herhangi bir nesne olabilir)  üzerinizde taşımak oldukça iyidir. Sevgi  Işını Uyumlamasını aldıktan sonra siz de  bu enerjiyi sonsuza kadar istediğiniz  zaman kullanabilirsiniz.

 “Evrende iki temel yüksek frekanslı  enerji  bulunmakta, aynı ying-yang  sembolünde olduğu gibi, gece- gündüz,  iyilik-kötülük, güzellik-çirkinlik gibi. Bu  temel iki enerji Sevgi-Korku enerjisi.
 
Tüm olumlu ve olumsuz frekanslı diğer duygusal enerjiler bu iki temel enerjiden doğuyor. Birinin olduğu yerde diğeri çok fazla barınamıyor.  Amacımız sevgi enerjisinin frekansını korku enerjisinin üzerine çıkarmak. Sevgi enerjisi, kendimize güvenmemizi, yaşamın akışına güvenmemizi, kendimizi değerli bulmamızı, sağlık, bolluk ve bereket içerisinde yaşamamızı sağlar. Korku enerjisi ise, yaşamın akışından, geleceğimizden korkmamızı, kaybetmekten, parasız kalmaktan endişelenmemizi sağlar."
Hayatta seçimler hep bizimdir...

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.
 

Yorumlar - Yorum Yaz