REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Kozmik Temizlik Enerjisi

                Kozmik Temizlik Enerjisi

 Kozmik Temizlik Enerjisi

Zihnimiz, beden ve ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalp bunların hepsi bizim en özel kutsal alanımızı oluşturur. Kozmik Temizlik Enerjisi, ruhumuzun kutsal alanlarını temizler. Zihin, beden, ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalbi arındırır. Yaratıcınızla iç birliğinize engel olan herşey kutsal alanınızdan dışarı atılır. Kaynak bizi huzur ve sevgi ile dolduracaktır.

Kozmik Temizlik Enerjisi uyumlamasının bir amacı da kutsal alanımıza yeniden sevgi, şifa, erdem, övgü, şükür ve daha fazlasını kazandırmaktır.

Enerji sağlıksız ve negatif tüm alışkanlıkları, inançları, davranışları, duyguları, düşünceleri temizler. Barış, huzur, sevinç, sevgi ve artık özgür olan ruhunuzla, daha yüksek bilinç seviyelerini deneyimlemeye başlayacaksınız.

Bu enerji tüm öfke, acı, nefret, kin, düşmanlık ve negatif alışkanlıklardan kişiyi arındırır. Kozmik temizlik enerjisi travmalar, bencil arzular, güvendiğiniz insanlar tarafından aldatıldığınız ya da bırakıldığınız için oluşan tüm negatiflikleri temizlemek için de son derece kullanışlıdır.

Kozmik Temizlik Enerjisi; zihninizi, bedenizi, ruhunuzu, kalbinizi ve yaratıcı ile bağlantınızı güçsüzleştiren herşeyi temizlemek, ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Böylece spiritüel çalışmalarda, enerji-şifa çalışmalarında, meditasyonlarda daha başarılı olursunuz.

Kozmik Temizlik Enerjisi müthiş sakinlik ve huzur veren bir enerjidir. Etrafınızda hipnotik ve huzurlu bir alan oluşturur. Sanki bir okyanusun kıyısında oturmuş ve okyanusun güzelliğini, manzaranın ihtişamını izliyormuş gibi.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.
 

Yorumlar - Yorum Yaz