REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Magic Reiki

MAGİC REİKİ ENERJİSİ 

 magic reiki enerjisi

Magic Reiki, geçmişte veya kişinin karmasında büyücüler tarafından yapılan kötü büyülerin ve insanlardan gelen nazarların temizlenmesinin yanısıra, aile boyu lanetlerin kaldırılmasına ve insanlara musallat olmuş kötü ruhların kişinin üzerinden temizlenmesine yardım eder.

İnsanın vücudunun, ruhunun ve yaşamının şifalandırmasının yanısıra, Magic Reiki, kişi ve yaşadığı mekan için güçlü bir koruma sağlar.

Magic Reiki enerjisi, Magic Reiki Master’ın ruhunu bu ve ruhlar alemi ile bağlayarak, onu her iki dünya arasında bir rehbere dönüştürür.

Bu enerji ile uzun süre çalışılırsa ve gizemli ilimler üzerinde bilgiye sahip olunursa, Master her iki dünya arasındaki ruhlar, ve her türlü varlıklarla konuşabilir ve bilgi alabilir.

Master seviyesinde bir tane sembol vardır.

Magic Reiki sistemi Uygulayıcı ve Master olarak 2 seviyeden oluşur.  İstenirse her 2 seviye de aynı anda gönderilebilir ve kişi Magic Reiki enerjisini başkalarına öğretebilir uyumlama yapabilir. Eğer kişi Master ise  değilse de Uygulayıcı seviyesini alır ve enerjiyi kullanamaya başlayabilir.
 

Usui Reiki Master yada Kundalini Reiki Master seviyesi olanlar bu sistemin uyumlamasını alabilir. Ruhsal anlamda kendini geliştirmiş veya geliştirmek isteyenler tarafından kullanılması tavsiye edilir. 

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz