REİKİ HAYAT AKADEMİ
  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

DNA Temizlik Güçlendirmesi

DNA TEMİZLİK & GÜÇLENDİRMESİ

 DNA TEMİZLİK GÜÇLENDİRMESİ

DNA akımlarını güçlendirme bütün eterik bedenleri temizleyip, detoks işlemi yapar. Hayatımızı olumsuz yönde etkileyen, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerdeki katıklaşmış enerjiler bizde atıllığa(işlevsizlik) sebep olur. DNA akımları aktive edildiğinde, mavikopya ile bağlantı sağlanarak hayatımıza sevinç, başarı, memnuniyet ve birçok olumlu duygular tekrardan geri gelir. 

Bize bütünlük duygusunu getirir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve daha fazla ışık almamızı sağlar. Kişinin hayatını idame ettirmesindeki her şeyi ilahi planla uyumlu bir şekilde yürümesine yardımcı olur. Çok boyutlu olarak uyarlanmayı, bütün eterik bedenlerdeki blokajları çözüp, iyileştirmeyi ve bütünlük bilincini kolaylaştırır. 

DNA akımlarını güçlendirme eterik bedenlerdeki blokajları yok edeceği gibi, mavikopya kodundaki hasarlanmış alanları dengeler ve karmayı çözer. Blokajlar çözüldüğü andan itibaren  ,bilinç düzeyinden uzaklaşmış bilgiler tekrardan  yüzeye gelip, ruhyükselmesini
sağlayan hayat planı ile bağlantı kurar.

Blokajlar, eterik bedenden uzaklaştıkça kişide çalışma kapasitesi artacak, şifalandırma için bütün ışık formlarını kanalize edebilecek, duyma, görme, hissetme ve bilme kapasiteleri uyarılacaktır. Sezinleme ve şifa yetenekleri artacaktır.

DNA da ki kalıtsal faktörleri temizleyerek, negatif davranışlara sebep olan atasal inançları ortadan kaldırır ve bütünün hayrına olacak şekilde kişideki var olan bağımlılıkların yerine hayat fırsatlarını sunar.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz