REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Çok Boyutlu Farkındalık Arınması ve Aktivasyon Sistemi

 Çok Boyutlu Farkındalık Arınması ve Aktivasyon Sistemi

 Çok Boyutlu Farkındalık Arınması ve Aktivasyon Sistemi

Çok Boyutlu Farkındalık Arınması ve Aktivasyon Sistemi uyumlaması ve aktivasyonu, çok boyutlu farkındalığı deneyimlemek amacı ile bilinçli bir şekilde diğer boyutlara erişime ek olarak, etkin olmayan psişik yeteneklerimizi aktive etme güçlerini sunar. 


Bize, diğer alemlerdeki yüksek varlıklarla direk olarak bağlantı sağlar, böylece bilgi, rehberlik, bilgelik, kavramlarına ulaşırız ve onları burada faydalı hale getirebilecek şekle dönüştürürüz. 

Bu yüce alemlerin çok boyutluluğu, demektir ki, şifalandırma yeteneklerimizi ve çok boyutlu farkındalığımızı artıran, çok boyutlu duyusal farkındalık yolu ile gelen bilgi, içgörü ve bilgeliktir. 

Bu enerji, yeryüzünde normal öğrenme yöntemi ile hatta kanallama veya medyumluk yetenekleri de bunun içine dahil olarak, öğrenemeyeceğimiz bilgilere ulaştırır, bununla da kalmaz, yeni bilgileri, gerçekliğimizi daha iyiye götürmek için assimile etmemize yardımcı olur ve hayatımıza katmamızı sağlar. 

Bu enerji ile, yüksek benliğimizin vibrasyonları, devamlı değişen bilinçliliğin yüksek vibrasyonlarına ulaşır. Çünkü, bu yüksek vibrasyonel enerjiye alışık olmadığımızdan, bu aktivasyon, bizim uyum sağlamamıza yardımcı olacaktır. Aldığımız yüksek bilgileri benimsedikçe “ Her Şeyde Birlik” bilincinde olmaya bir ileri daha adım atmanın, şaşırtıcı farkındalığını deneyimleyeceğiz. 

Eski fiziksel, zihinsel, duygusal, spiritüel blokajlar ve negatif enerjiler, bedenlerimizden serbest kalacaktır. Güçlü bir çakra temizliği ve “yeni çakra” açılmaları da dahil olmak üzere deneyimlenecektir.

Hayatımızda, fiziksel bedenin ötesinden, enerjitik bedenin sınırlanmasından, geçmiş hayatlardan kaynaklanan travma sebepleri, zor kalıplar, sınırlar ve sorunlar çözülücektir.

Bütün engeller temizlenip, çözüldükçe yeni olasılıklar ortaya çıkacak, yüksek ışık alemlerinin ışıklarını tanır hale geleceksiniz ki bu da gerçekliğinizi daha parlak ve başdöndürücü hale getirecektir.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.
Yorumlar - Yorum Yaz