REİKİ HAYAT AKADEMİ
  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Derin Şifa Reikisi (Deep Healing Reiki)

DERİN ŞİFA REİKİSİ  ( DEEP HEALİNG REİKİ )


Derin şifa reikisi, daha çok insan ruhuna geçmişten yerleşmiş olan ruhsal yaralar üzerinde çalışan, özel bir sistem anlamına gelmektedir. Ruhunuzun derin tabakalarına işleyen, uzun süre unutulmuş ve incinilmiş bölgelerde, çalışan bir enerjidir. Şifalandırmayı mümkün olduğunca az stres ve travma ile yapan, bir o kadar güçlü ama yumuşak ve nazik bir sistemdir.


Birçok insan, hayatları süresince “yürüyen yaralı” gibidir. Ruhun gizli derinlikleri, geçmişin hayal kırıklıklarının ve travmalarının tortusudur. Hatta, bu derin ps
işik yaralar, o kadar derinlerde kalmıştır ki, orda olduklarının farkında bile değilizdir. Bedenin ruh hafızasının, derinliklerine saplanmışlardır. Bazen tek belirti, o yaraların, o bölgelerde acı veya hastalıklar şeklinde reaksiyon vermesidir.


Ruhsal yaraların, birçok kayn
akları vardır. Bunlar çocukluktan veya geçmiş hayatlardan gelebilir. Atalardan gelerek DNA da kodlanmış da olabilir.


Bu derin ruhsal yaraların nereden geldiği veya ne ile ilgili olduğu gerçekte fark etmez. Tek mesele; enerjinin temizlenmesi ve zihin ve bedenden negatif yüklerin serbest bırakılmasıdır.

Kullanımı oldukça basittir, bir sembolden faydalanarak veya niyetle enerji aktive edilir. Kullanırken geçmişteki ruhsal yaraların neler olduğunu bilmenize gerek yoktur. Birebir veya uzaktan uygulanabilir.

Fiziksel enerjitik matriksin bir parçası olarak, birçok derin yaralar bedende tutunmuş olabilir. Derin şifa reikisi, chi enerji blokajlarını hatta belki de fiziksel problemlere sebep olan hücresel hafızaları temizlemeye çalışır.

Çoğu kişi, bedendeki enerjilerin, değişik yerlerde nasıl tıkandığının farkında değildir ve bu sebeple bedenlerinde hissettikleri stresin normal olduğunu kabul ederler.

Bedensel çalışmalarla, katıklaşmış, derin enerjiler serbest kalır ve yeni şifalandırma oluşur.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.