REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Heart of Gold 999 (Altının Kalbi 999)

Heart of Gold 999 (Altının Kalbi 999)
Yüksek Titreşim Enerjilerinden

Bu sistemin kurucusu Melanie Kirana Fischer dir. 2007 yılında Para konusundaki blokajları kaldıran bu enerjiyi Pleiades’den Işık Katana Varlıklarından almıştır.

“Altının Kalbi” inisiyasyonundan sonra, bu güç sisteminin yaratmış olduğu kuvvetli manyetik etki ile paranın gücüne açılan bir enerji köprüsü olarak çalışmaktadır. 

Enerji, düzenli aktivasyonla para, değerli şeyler ve refah sağlamaktadır.

Bu enerji taç çakradan kalbe akar. Herhangi bir anda onunla iletişim kurabilir ve meditasyonda derin düşünebilirsiniz. Tüm evren ve paralel evrenlerde birleşen tümü gibi, sonuç derhal gelir.

Arzunuzu kesinlikle, açıkça ve kararlı bir biçimde belirleyin . Altın enerjisi duşunun.. sizi yıkadığını hayal edin. Bu esnada arzu ettiklerinizi gözünüzün önüne getirebilirsiniz.

Kalbiniz “Altının Kalbi” enerjisi ve beyaz-altın ışık halinde manyetik enerji atımları tarafından harekete geçirilecektir. “Altının kalbi” bir şeyi istediğiniz ve hayal ettiğiniz zamanlarda yarattığınız paralel gerçeklere enerjetik, manyetik bir köprüdür.

Bu hayaller ve arzular siz onları dikkatsizce orada bıraktığınız ve gerçekleşmelerine inanmadığınız sürece bir başka gerçeklikte kalacaktır. Bu enerji ile size geri dönebilirler.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz