REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Aura Onarımı ve Güçlendirmesi

AURA ONARIMI VE GÜÇLENDİRMESİ

 aura onarımı


Aura onarımı ve güçlendirmesi, aura ile ilgili problemleri gidermek için çok basit bir enerji aracıdır. Aura, bilindiği üzere, bedeni saran enerji alanıdır. Bedenden belirli bir ölçüde dairesel olarak uzanır. İstenmeyen düşünce formlarına ve enerjilere karşı, doğal psişik bir korunma mekanizması olarak işlev görür. Aynı zamanda, bedeni güçlendirerek, enerjitik sistemi besler, çakra ve meridyenlere yenilenmiş chi enerjisini getirir.

Eğer, aura düzgün bir şekilde işlevde ise, yeni enerjiyi alıp, eski, bozuk enerjileri dışarı atar. Aura, hem kişiden hem de çevreden düşünce formlarını biriktirir. 

Eğer bir kişi sürekli sinirli ise, muhtemelen, aurasında birikmiş enerji formları vardır. Bu da aurayı zayıflattığı gibi, kişiyi de güçsüzleştirir.

Aura da görülebilen bazı problemler;

*Aura zayıflığı, kişiyi dış enerjilere karşı savunmasız bırakabilir veya kişiye tükenmişlik hissini verebilir.

* Aura da enerji boşaltımı yapan delikler olabilir. Bu kişide yorgunluk hissi yapabilir. Aura daki bu delikler enerjitik dengesizliğin işaretini veren çöküntü bölgeler yaratabilir.

*Diğer insanlar tarafından auradan enerji çekilmesi kişide duygusal yönlendirilmeler yapabilir. Eğer, aura sınırları korunmazsa, kişi diğerlerinin duygularını üstüne alabilir.

* Aura, fiziksel ve duygusal problemlere sebep olacak, negatif enerji düşünce formları ile kirlenmiş olabilir.

*Aura, bloke edilmiş, durgun halde ise enerji giriş ve çıkışları olmuyor demektir.

Bu güçlendirmeyi kullanmak için aura okumaları yapmak önemli değildir. Aura okuma sanatını öğretmek, bunun çok daha ötesindedir. 

Şifalandırma yapıyorsanız, aura onarımının bir ihtiyaç olduğunu bilirsiniz, eğer yapmıyorsanız, bu güçlendirmeyi her şifalandırma seansından sonra düzenli olarak koruma amaçlı kullanabilirsiniz. Bu seansın sonunda ve başında yapılabilir.

Kişide yorgunluk, duygusal zayıflık, başkaları hakkında saplantılı düşünceler, bir başkasına aşırı duygu hissetme, fiziksel hastalık ve anksiyete gibi şikayetleri varsa bu güçlendirme kullanılabilir.


Aura onarım ve güçlendirme kullanımını tek başına kullanılsa da, aura flush (aura akımlarını temizleme ve güçlendirme) kullanımı ile birlikte aura iyileştirmesini hızlandıracaktır.
Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz