REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Aura Akımlarını Temizleme ve Güçlendirme

 AURA AKIMLARINI TEMİZLEME VE GÜÇLENDİRME

 Aura Akımlarını Temizleme ve Güçlendirme
Aura akımlarını iyileştirme aktivasyonu,  düşünsel formdaki negatif enerjiler de dahil olmak üzere temizleyen,arıtan yumuşak bir enerjidir. 

Meridyen ve çakralar için diğer akımlarda olduğu gibi aura akımı da kullanımı kolaydır ve basit bir niyetle aktive edilir. Uzaklık ve yakınlık kavramları için aynı şekilde işler. 

Reiki ye veya başka diğer bir enerji iyileştirme sistemine mükemmel bir tamamlayıcıdır. 

Aura; bizim enerji alanımızı çevreleyen ve koruyan bir parçasıdır. Dünyaya uzanan bir izdüşümümüzdür. Eğer doğru insan ve fırsatları çekmek istiyorsak, auramızın parlak ve sağlıklı olması gerekir, pozitif enerji ve sevgiyle dolu olarak. 

Maalesef, hayatta ilerlerken negatif enerjileri auramızda toplarız. Kızgınlık, üzgünlük ve nefret gibi düşünsel formdaki negatif düşünceler auramıza yerleşerek, bütün enerjimizi düşürüp, insanları kendimizden uzaklaştırmamıza sebep olur. İnsanların olumsuz enerjilerinin de daha kolay bile geçmesine sebep olur. Daha güçsüz ve savunmasız bir hale geliriz. Enerjimiz gittikçe düşer. Aurayı düzenli temizleyip, hem ruhumuzu hem de dünya ile olan bağlantımızı yenilememiz gerekir. 


Faydaları 

Aura akımı basit bir şekilde kısa sürede temizlik yapar.
Faydaları; 

Daha iyi hissetme ve mutluluk hali
Duygusal ve fiziksel enerji
Hayatınızda problem yaratan düşünsel formdaki negatiflerin serbest bırakılması.


Aura Akımı iyileştirme subtil olarak hissedilen yumuşak bir enerjidir. Aura enerjimizin izdüşümü olduğu için, aura akımları aktivasyonu enerjetik sistemimize yapışmış, uzun dönemli blokajları veya derin yaraları bile zamanla düzenli kullanımla temizler. 
Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.

Yorumlar - Yorum Yaz