REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Beyin Epifiz Bezi Gücü Uyumlaması ve Aktivasyonu

EPİFİZ BEZİ GÜCÜ UYUMLAMASI VE AKTİVASYONU

 Beyin epifiz bezi gücü uyumlaması

Epifiz bezi, son olarak ortaya çıkarılan bir içsalgı bezidir. 
Beynin arka kısmına doğru ,mercimek tanesi büyüklüğünde,çam kozalağına benzeyen  bir organdır.

Fiziksel işlevi son zamanlarda keşfedilmiş olsada ruhsal önemi kadim zamanlardan beri bilinmektedir. Beyin bölgesinin derinlerinde olması da onu anlamlı kılar. Onu mit, batıl ve hatta metafizik teorilerle kuşatılmış,  fonksiyonlu bir “mistik” salgıbezi olarak tanımlayabiliriz.

Epifiz bezi  sıklıkla altıncı çakra ile ilişkilidir (yogada üçüncü göz çakrası veya ajna olarak adlandırılır). Ruh ve beden arasında iletişim sağladığına inanılan epifiz bezi, “telepatik” iletişimin sağlanmasını uyandıran bir organır.

Fiziksel bedende aslında göz, objeleri aşağı dönük olarak görür, beyine görüntü ters gider, onu bize düz olarak gösterilmesini, yorumlanmasını sağlayan epifiz bezi olduğu söylenmektedir.

Gene Serotonın ve Melatonin hormonları bu organdan salgılanmaktadır.

Ama insanoğlunun çok önceden bildiği, fiziksel bedenin bir başka bir fiziki göze sahip olduğudur. Bu da “üçüncü göz” olarak bilinir ama realitede bu aslında epifiz bezidir. Bu bezin, mistik güçleri olduğu uzun süredir bilinmektedir. Bir çoğu bunu spirütüel üçüncü göz veya içgörü olarak kabul eder.

Epifiz bezi gücü uyumlaması ve aktivasyonu, sizin epifiz bezinizin aktive olmasına yardımcı olur.Serotonin ve Melatonin salgılanmasını arttırır...

Bilinç farkındalığının  ,sezgi ve psişik yeteneklerin artmasına yardımcı olur....

DNA nızın gücüne (potansiyel)erişim sağlar. DNA nızın bedeninizi güneş gibi parlatmasını sağlar! Epifiz beziniz parlamaya başlar, ve DNA nız da güneş ışığının ışınları gibi bedeninizden adeta fışkırır.
Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz