REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Yüksek Işık Koruma Kalkanı

                   YÜKSEK IŞIK KORUMA KALKANI                                                            

 yüksek ışık koruma kalkanı 

Yüksek Işık Koruma Kalkanı sizi kendi kontrolünüzün dışına taşıyacak güç ve istenmeyen enerjilere karşı korur. 
Aura ve sübtil bedenler için koruyucu özellik taşır. Kişiyi, farkındalığın birçok spiritüel düzeylerine uyumlanmasına yardımcı olur, duygusal ve entellektüel devamlılık sağlar ve yüksek benlikle olan bağlantıyı artırır.

İstenmeyen enerjilere karşı koruyan bu enerji kalkanı, aynı zamanda, başkalarının da enerjiyi tüketmesini engeller, negatifi pozitife dönüştürür.

Yüksek ışık koruma kalkanı, kendilerine yarar sağlamak amacı ile, kendi gücümüzün dışına taşımak isteyen karanlık güçlere karşı, kendimizi korumamıza yardımcıdır.

Yüksek ışık koruma kalkanı, bu korumayı, ışık koruma girdabını yani vortex kurarak yapar, bu girdap, tanrısal ve yüksek benlik kökenli güçlü bir enerjetik korunmadır; bütün bedende akışı vardır ve yerde topraklanır. Bu koruma ışık girdabı, devamlı olarak bizi dış negatif enerjilere karşı korur, böylelikle korunma artık tamamen kurulmuş olur. Bu mutlak korunma aynı zamanda bütün güçlü spiritüel ve şifa frekanslarını getirme, tutma ve onlarla çalışma gücü ve fırsatını sağlar.

Spiritüel konularla ilgilenenler için çok faydalıdır. Enerji sistemimizin tüketimini ve ona zarar gelmesini engeller, şifa spiritüel enerjilerle çalışırken daha yüksek frekanslara ulaşmamıza yardımcıdır. İlahi ışığa ait korunma olduğu için bizi hayattaki birtakım fiziksel zararlara; araba kazaları, hava trafiğinde gibi hayatı tehdit edici durumlarda koruma sağlar. İlahi sevgi ve şefkatin en yüksek ifadesidir.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz