REİKİ HAYAT DANIŞMANLIK

  "Hayat güzeldir ve yaşamaya değerdir."

    Evrensel yaşam enerjisi sürekli akmakta...
    
Akışa farkındalığımızla şükürle güvenelim...                                                      EĞİTİM TALEBİ 
    Bolluk içinde yaşıyoruz bunu sevgiyle kabul edelim...
    
    ŞULE PAK                                                                                        Tel. 0541 556 90 46 (whatsapp)
     

Kök Çakra Yeniden Hizalama

KÖK ÇAKRA YENİDEN HİZALAMA

 

 KÖK ÇAKRA YENİDEN HİZALAMA

 

Kök Çakra Yeniden Hizalamasını kullanabilmek için uyumlama almanız gereklidir. Kök Çakra Yeniden Hizalamasının amacı, kök çakranızın, insanlarla olan sağlıksız ilişkilerinizde kilidini açmaktır. İlişkide olduğunuz bir kişi ile sağlıksız bir bağlantınız varsa bunu ortadan kaldırmakta oldukça etkilidir. Yine aynı kişi ile daha sağlıklı ilişki oluşturmakta da faydalıdır. Tamamen ayrılmak için eğer ki ayrılma kararı almış ve uygulayamıyorsanız nedensiz yere ayrılma kararınızda da etkilidir. Sizin için en hayırlı olacak şekilde kök çakra yeniden hizlama gerçekleşir.

Evrene “acaba bu kişi niye bana göre değil, beni niye seven değer verenler bulmuyor da haksız edenler buluyor, bana haksızlık ediyor, neden evlenemiyorum, iş arkadaşım bana neden haksızlık ediyor, parayla olan ilişkim neden düzelmiyor, neden kendimi yeterli hissetmiyorum, neden cesaret edemiyorum, neden iş bulamıyorum, neden hiçbir şey istediğim gibi yolunda gitmiyor vs...” diye sormuşsunuzdur. Bu kök çakranızda kilitlenmiş bir şeyler olabileceğini gösteriyordur.

 

Örneğin bir ilişkinizde, evliliğinizde vs. artık herşey için çok geç olduğunu bilseniz de onu istemeye hala devam edersiniz ve bir kısır döngü başlar ve bu da aslında sizi mutsuz eden bir duygu durumudur. Bir kişiye sevgi ve arzu duyduğumuzda, özellikle de ondan pozitif bir cevap alamadığınızda, hatta cinsel yönden aktifsek, bu kişi ile enerjitik olarak ilişkiniz kilitlenmiştir.

Kök çakra yeniden hizalaması kök çakranızı kilitlemiş olan kişiden sizi kurtaracaktır ve yeni bir başlangıç yaptıracaktır. Artık başkaları tarafından bir kukla olmaktan çıkacak özgür iradenizle yaşadığınız ilişkiye devam etme veya bitirme kararı almanızı kolaylaştıracaktır. Adı üstünde bir 'kilit' varsa ve çözüme gidemiyorsanız kilit açılır. Karar verememe duygusu da bir kilittir bana göre.

Kök çakra yeniden hizalama sadece duygusal olarak sağlıksız ilişkilerinizde etkili değildir, aynı zamanda, ailedeki veya çevrenizdeki diğer sağlıksız olan ilişkilerinizde, sizi rahatsız eden, enerjitik olan sömüren kişilerle olan bağlantılarınızı düzenlemede veya ortadan kaldırmada da etkilidir. Çok amaçlı kullanılabilinir. Maddi manevi tüm ilişkilerinizi yeniden düzenlemede ve en hayırlı şekilde hayata devam etmek için etkilidir. Hayatta ilişkide olduğumuz her konuda çalışma yapılabilinir. Para ve iş ilişkileri de buna verilebilinecek bir örnektir. Burada önemli olan sorunun doğru şekilde tespit edilmesi ve kişinin bu enerjiyle çalışmasıdır. Bunu da ancak uyumlama alan kişi en doğru şekilde tespit edebilir. 

Kök çakra yeniden hizalama uyumlamasını enerjiler konusunda uzman bir kişiden aldıgınızda, ruh ve kaynak ne yapılması gerektiğine karar verecek, enerji ona göre çalışacaktır. Uyumlama enerjisi, aynı zamanda, genel anlamı ile, sizin ilk seansınız olacaktır.

Bazı insanlar için, bu anında gerçekleşir, bazıları için 12 ila 30 dakika sürebilir. Eğer sübtil enerjilere karşı hassas değilseniz, lütfen 30 dakika sessiz bir yerde uzanarak uyumlamayı kabul edin. Uyumlamayı veren kişinin yönlendirmelerini dikkatle uygulayın.

Uyumlama almaya karar verdiğinizde size diğer enerji tekniklerinden farklı olarak  çalışma dosyası daha uyumlama yapılmadan önce gönderilecektir çünkü yönlendirmelere hakim olduğunuzda etkili sonuçlar almanız mümkündür.

Sisteme bir kez uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu sisteme uyumlayabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz